Penal zbog kojeg se svi smeju Hrvatu /video/

CC0 / Unsplash / Fudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 25.10.2021
Američka MLS liga donela nam je jedan izuzetno čudan, možda čak i najčudniji gol iz penala koji je viđen ove godine, a postigao je hrvatski internacionalac Marko Marić.
Situacija se desila na utakmici Ostina i Hjustona, koju je domaćin dobio rezultatom 2:1.
Komična situacija desila se u sedmom minutu, kada je Ostin dobio jedanaesterac.
Loptu je na belu tačku stavio Dominges, a onda pogodio stativu, ali...
Ona se odbila na drugu stranu gola i pogodila hrvatskog golmana Marka Marića u leđa i – vratila se u mrežu!
Ovim čudnim spletom okolnosti Ostin je poveo, da bi prednost duplirao Driusi u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, dok je na konačnih 2:1 postavio Kaskante autogolom u 92. minutu.