Bum-bum Terzić – Partizan nosi bodove iz Topole

© Foto : FK PartizanFK Partizan
FK Partizan - Sputnik Srbija, 1920, 24.10.2021
Fudbaleri Partizana ostvarili su ubedljivu pobedu nad TSC na gostujućem terenu u 14. kolu Superlige Srbije rezultatom 3:1.
Partizan je ostvario 12. pobedu u sezoni, ali nije delovalo da će biti tako, pošto je domaći tim poveo već u devetom minutu preko Marka Petkovića.
Na izjednačenje se nije dugo čekalo, svega tri minuta kasnije Rikardo Gomeš je upisao novi gol uz svoje ime i vratio meč na početak.
Tada je na scenu stupio mladi Nikola Terzić, ekstratalentovani levonogi dribler koji je preokret doneo sa dva gola – u 27. i 36. minutu.
Trener Aleksandar Stanojević je u nastavku mešao karte, imao je priliku i da odmori nosioce igre poput Bibrasa Natha i Gomeša, s obzirom na to da nije bilo opasnosti po konačan ishod.
Sa druge strane, ekipa iz Bačke Topole nije videla benefit od smenjivanja Mladena Krstajića sa pozicije trenera i ostaje na četvrtoj poziciji tabele sa 20 poena, pet manje od Čukaričkog i devet od Crvene zvezde koja ima i dva meča manje.
Partizan je proplasirani sa 37 poena i uz Zvezdu je i dalje jedini neporaženi tim u Superligi.