Bavarska mašinerija pregazila protivnika za 37 minuta! /video/

© AP Photo / Matthias BalkRobert Levandovski
Robert Levandovski - Sputnik Srbija, 1920, 17.10.2021
Fudbaleri Bajerna iz Minhena postigli su čak pet golova protiv Bajera iz Leverkuzena u prvom poluvremenu utakmice osmog kola Bundeslige.
U derbiju nemačkog šampionata trebalo je da gledamo neizvesnu utakmicu, ali minhenski klub još jednom je pokazao koliko je dominantan u poređenju na protivnike.
Sve je krenulo u četvrtom minutu kada je Levandovski postigao gol za 0:1. Petom je savladao golmana i na najbolji mogući način otvorio utakmicu.
Do novog pogotka čekalo se skoro pola sata, a onda je Bajern za sedam minuta postigao četiri gola.
Poljak je ponovo bio strelac u 30. minutu.
Četiri minuta kasnije u listu strelaca upisao se i Tomas Miler.
Samo nekoliko sekundi kasnije na semaforu je bilo 0:4. Strelac je bio Serž Gnabri.
Gnabri je gol postigao i u 37. minutu, te je Bajern postigao čak pet golova u kratkom vremenskom intervalu.
Nestvarno kada se pogleda da se na terenu nalaze ekipe koje su u vrhu nemačkog fudbala.