Rapsodija Zvezde – sedam golova u pobedi protiv Kolubare! /video/

© Foto : FK Crvena zvezdaFudbaleri Crvene zvezde protiv Kluža
Fudbaleri Crvene zvezde protiv Kluža - Sputnik Srbija, 1920, 16.10.2021
Fudbaleri Crvene zvezde pokazali su nadmoć protiv Kolubare, pošto su u prvom poluvremenu duela 13. kola Superlige Srbije postigli šest golova. Na kraju su slavili rezultatom 7:1 i zasluženo su upisali jednu od najubedljivijih pobeda u klupskoj istoriji.
Kolubara je ugostila aktuelnog šampiona Srbije i svima je bilo jasno da ih očekuje nemoguća misija.
Da je tako videlo se od starta meča, pošto je za samo 20 minuta na semaforu bilo 0:3.
Mrežu domaćina načeo je Aleksandar Dragović u devetom minutu. Pogledajte sjajan pogodak reprezentativca Austrije.
Do novog pogotka nije se čekalo dugo, pošto je u 16. minutu El Fardu Ben prosledio loptu iza leđa golmana Kolubare.
Tri minuta kasnije u listu strelaca upisao se i Mirko Ivanić.
Zvezda je nastavila da gazi, te je u 24. minutu viđen novi gol. Rodić je centrirao, golman Kolubare je pogrešio i Pavkov je rutinski pogodio.
Dvanaest minuta kasnije viđen je novi gol, strelac je ponovo bio Mirko Ivanić. Lopta je lepo išla u napadu i ofanzivni vezni Zvezde postigao je svoj drugi gol na utakmici.
Zvezda se ovde nije zaustavila, pa je u završnici poluvremena postigla još jedan gol. Strelac je bio Milan Pavkov.
U nastavku utakmice gosti iz Beograda spustili su loptu i postigli su još jedan gol, s tim što je su ga i primili.
Igrao se 87. minut kada je Mladenović postigao počasni gol za Kolubaru, dok je konačnih 1:7 postavio talentovani Lazetić 60 sekundi kasnije.