Partizan rutinski odradio posao u Lučanima

© Foto : FK PartizanFudbaleri FK Partizan na utakmici protiv Mladosti
Fudbaleri FK Partizan na utakmici protiv Mladosti - Sputnik Srbija, 1920, 23.09.2021
Fudbaleri Partizana savladali su Mladost u Lučanima rezultatom 2:0, u desetom kolu Superlige Srbije.
Partizan je došao do osme pobede u devet odigranih utakmica nove sezone Superlige, te zadržao čeonu poziciju sa pet bodova (i utakmicom više) prednosti nad Crvenom zvezdom.
Crno-beli su praktično rešili pitanje pobednika već u prvom poluvremenu, pošto su na pauzu otišli sa dva gola prednosti.
Prvi gol postigao je Rikardo Gomeš u trećem minutu, a prednost gostiju duplirao je Ivan Obradović u 38.
Mladost je na poluvremenu zaboravila lošu igru iz prvog poluvremena i bila mnogo ravnopravniji rival u nastavku, ali joj to nije mnogo pomoglo rezultatski.
Moglo je da bude i 3:0 u 83. minutu, ali je gol mladog Nemanje Jovića poništen nakon konsultacije sa VAR sobom.
U narednom kolu, 26. septembra, Partizan dočekuje subotički Spartak, dok trenutno poslednjeplasirana Mladost gostuje Voždovcu dan kasnije.
Novi „rat“ u srpskom fudbalu; Stanojević: Ovo je skandal!
Skandal u Mađarskoj dobio epilog – Boris Džonson reagovao, usledila paprena kazna
Suma prekinuo ćutanje: Čuo sam šta je Stanojević rekao, to nije istina!