Povratak majstora – dva gola Ronalda na „Teatru snova“ /video/

© REUTERS / PHIL NOBLEFudbaler Mančester junajteda Kristijano Ronaldo
Fudbaler Mančester junajteda Kristijano Ronaldo - Sputnik Srbija, 1920, 11.09.2021
Kristijano Ronaldo, jedan od najboljih fudbalera svih vremena, postigao jedva gola na debiju za Mančester junajted u drugom mandatu u klubu sa „Olf Traforda“.
Danima se iščekivala utakmica Junajteda i Njukasla zbog povratka Portugalca na „Teatar snova“ posle dvanaest godina.
I, Ronaldo je zaigrao od starta i u završnici poluvremena uspeo je da postigne gol za vođstvo „crvenih đavola“.
Portugalac je imao sreće, naleteo je na odbitak posle šuta Mejsona Grinvuda i rutinski je prosledio loptu u gol Njukasla.
Ronaldo se tu nije zaustavio i drugom poluvremenu postigao je još jedan gol. Igrao se 62. minut kada je Šo pronašao Portugalca, a ovaj snažnim udarcem pogodio za 2:1
Ponovo je pokazao da ima sjajan njuh za gol i nema sumnje da će u nastavku sezone nastaviti da rešeta mreže premijerligaških protivnika.