Sjajan gol Jojića – Partizan slavio u Kragujevcu /video/

© Foto : Srdjan Stevanovic ©/FK Partizan/Miroslav TodorovićPartizan fudbal
Partizan fudbal - Sputnik Srbija, 1920, 11.09.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su Radnički u Kragujevcu 3:1 u osmom kolu Superlige Srbije.
Izabranici Aleksandra Stanojevića upisali su sedmu pobedu u isto toliko mečeva, a do nova tri boda došli su golovima Jojića, Holendera i Gomeša.
Jedini gol, i to prvi na utakmici, postigao je Sinačanin koji je u devetom minuta zatresao svoju mrežu.
Crno-beli gubili su od devetog minuta, te su u nastavku poluvreme žestoko pritiskali domaćina.
Pritisak se isplatio u 39. minutu. Jojić je uputio sjajan udarac i golman Radničkog nije imao nikakvu šanus.
Do preokreta se nije dugo čekalo. Igrao se 45. minut kada je Holender naleteo na odbitak i pogodio za 1:2. Sa tim rezultatom otišlo se na petnaestominutnu pauzu.
U nastavku utakmice videli smo još jedan gol – u mreži Radničkog.
Konačan rezultat postavio je Rikardo Gomeš nakon velike greške odbrane domaćina.
Partizan je zadržao prvo mesto i posle sedam mečeva ima 21 bod, uz gol razliku 25:2.