Potez Srbina o kojem svi pričaju – zbog Mesija, za sina /video, foto/

© AP Photo / Francois MoriLeo Mesi na debiju za PSŽ protiv Remsa
Leo Mesi na debiju za PSŽ protiv Remsa - Sputnik Srbija, 1920, 30.08.2021
Srpski golman Predrag Rajković iskoristio je priliku igranja protiv Lionela Mesija tako što ju je ovekovečio slikajući svog sina sa Argentincem, o čemu priča ceo fudbalski svet.
Lionel Mesi, verovatno najbolji fudbaler svih vremena, nedavno je napustio Barselonu i prešao u Pari Sen Žermen, a debi mu je bio upravo protiv Rajkovića.
PSŽ je u tom meču pobedio rezultatom 2:0, a Mesi je debitovao u francuskoj Ligi 1 ulaskom u igru u 66. minutu.
Argentinac nije uradio ništa zapaženije do kraja utakmice, a nakon isteka poslednjeg minuta potpisao se na transparent koji su doneli protivnički navijači, te mu je Rajković prišao sa sinom u naručju.