Partizan silan protiv Radničkog /video/

© Foto : FK PartizanRikardo i Lazar Marković, fudbaleri Partizana
Rikardo i Lazar Marković, fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 29.08.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su Radnički iz Niša 4:0 u sedmom kolu Superlige Srbije.
Izabranici Aleksandra Stanojevića nastavili su sa odličnim partijama u domaćem prvenstvu i na reprezentativnu pauzu odlaze sa maksimalnim skorom – šest utakmica, šest pobeda, gol razlika 22:1.
Mrežu ekipe iz Niša načeo je Rikardo Gomeš u 36. minutu. Gomeš je sjajno potrefio loptu glavom i savladao golmana Radničkog.
Do drugog gola u mreži gostiju nije se dugo čekalo. U 43. minutu viđena je slična akcija, Živković je centrirao, a Gomeš pogodio glavom.
Na poluvreme se otišlo sa dva gola prednosti crno-belih.
U nastavku utakmice videli smo još dva pogotka. Gomeš je imao šansu za het-trik, ali odlučio je da doda loptu do Natha koji je rutinski prosledio loptu u mrežu.
Konačan rezultat postavio je talentovani Nemanja Jović. Gomeš je ponovo bio asistent, a Jović je udarcem u dalji ugao pogodio za 4:0.
Rezultat se do kraja nije menjao i crno-beli su još jednom pokazali da se nalaze u sjajnoj formi.
Sada sledi reprezentativna pauza, a zatim osmo kolo 11. septembra u kom Partizan gostuje u Kragujevcu, a Radnički čeka Voždovac.