Fenomenalan gol Srbina nedovoljan protiv šampiona /video/

© REUTERS / DANIELE MASCOLOSrpski fudbaler Ivan Ilić (levo) u dresu Verone proslavlja gol protiv Intera
Srpski fudbaler Ivan Ilić (levo) u dresu Verone proslavlja gol protiv Intera - Sputnik Srbija, 1920, 27.08.2021
Srpski fudbaler Ivan Ilić postigao je fenomenalan gol, ali njegova Verona nije uspela da to iskoristi i znenadi Inter, aktuelnog šampiona Italije.
Inter je na gostovanju pobedio Veronu rezultatom 3:1.
Dvadesetogodišnji Ilić, koji je nedavno potpisao ugovor sa Veronom nakon što je prošle godine tu bio na pozajmici iz Mančester sitija, prvi put ove sezone dobio je priliku od prvog minuta.
Taj potez isplatio se treneru Velosu, pošto je Ilić postigao sjajan gol u 15. minutu utakmice.
Verona je uspela da sačuva prednost do poluvremena, ali je onda odmah primila gol u 47. minutu, kada se u listu strelaca upisao Lautaro Martines.
Delovalo je kao da će autsajder u ovom duelu uspeti da izvuče bod, ali su usledila dva gola najnovijeg pojačanja tima Hoakina Koree, u 83. i 94. minutu, za konačnih 1:3.