Partizan brzo zaboravio Santa Klaru /video/

© Foto : FK PartizanNikola Terzić, fudbaler Partizana
Nikola Terzić, fudbaler Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 22.08.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su Kolubaru rezultatom 4:0 u šestom kolu Superlige Srbije i vratili se na čeonu poziciju.
Partizan je upisao petu pobedu u isto toliko odigranih mečeva, pa se vratio na čelo Superlige iako ima meč manje od drugoplasiranog TSC-a.
Crno-beli su lako zaboravili poraz od Santa Klare u kvalifikacijama za Ligu konferencija, pred revanš meč u Beogradu koji je na programu u četvrtak.
Izabranici Aleksandra Stanojevića u prvih pet kola ostvarili su izuzetnu gol-razliku, koja trenutno stoji na 18 datih i samo jedan primljen gol.
Plasman obezedio SofaScore LiveScore
Partizan je poveo u 11. minutu golom Lutovca, a prednost je duplirana u 42. minutu, kada se upisao mladi Nikola Terzić.
Rikardo Gomeš je ekspresno potvrdio pobedu crno-belih u drugom poluvremenu, pošto je za četiri minuta postigao dva gola.
Prvi u 52, a onda u 56. minutu, pa je Partizan do kraja utakmice samo priveo posao kraju.