Lids se igrao sa Đavolom, pa nagrabusio /video/

© AP Photo / Jon SuperMančester junajted
Mančester junajted - Sputnik Srbija, 1920, 14.08.2021
Strašan start Mančester junajteda u novoj sezoni Premijer lige. Na Old Trafordu je demoliran Lids rezultatom 5:1 (1:0), a maestralni Portugalac Bruno Fernandeš postigao je tri gola, dok je Pol Pogba upisao četiri asistencije.
Crveni đavoli pokazali su na samom startu nove sezone da imaju i te kako respektabilan tim, dugačku klupu i da mogu da se umešaju u borbu za trofej Premijer lige, u kojem je po ko zna koji put apsolutni favorit njihov gradski rival - Siti sa kvotom 1.70.
Lids je stigao na Teatar snova s namerom da se nadigrava, a meč za njih se pretvorio u košmar!
Fudbaler Arsenala Bukajo Saka - Sputnik Srbija, 1920, 14.08.2021
Sjajan gest – stojeće ovacije za tragičara Engleske /video/
U danu kada su promovisali Rafaela Varana pred 75.000 ljudi, Bruno Fernandeš je prvi pronašao put do mreže Lidsa u 30. minutu i bio je to jedini pogodak u prvih 45. minuta.
Na startu drugog „kiša pogodaka“. Luk Ejling je u 48. minutu doneo izjednačenje gostima, a onda se razgoropadio Junajted. Prvo je Grinvud ponovo doneo prednost, na asistenciju Pogbe.
Usledila je rapsodija Bruna Fernandeša i dva gola Portugalca u rasponu od šest minuta.
As Mančester junajteda prvo je u 54. minutu pogodio na asistenciju Pogbe, da bi u 60. ponovo bio ezgekutor, samo što je sada Lindelof bio asistent - 4:1.
Peti gol za Junajted pao je već u 68.minutu, strelac je bio Fred.
Bivši srpski reprezentativac Nemanja Matić ušao je u igru umesto Skota Mektominija u 69. minutu, i posle toga nije bilo promene rezultata.
Travu na Old Trafordu u Premijer ligi osetio je i Džejdon Sančo, koji je ovog leta stigao iz Borusije Dortmund.
Ispisana istorija – Brentford posle 74 godine slavio u elitnom engleskom rangu!
Real Madrid se oglasio saopštenjem: Laž!