„Petarda“ u Švedskoj i kraj Čukinog sna o Evropi /video/

© Foto : FK ČukaričkiFK Čukarički, utakmica sa Sumgaitom
FK Čukarički, utakmica sa Sumgaitom - Sputnik Srbija, 1920, 12.08.2021
Fudbaleri Čukaričkog poraženi su rezultatom 5:1 na gostovanju od švedskog Hamarbija, u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.
Čukarički nije uspeo da sačuva prednost od 3:1 koju su stekli u prvom meču odigranom na Banovom brdu.
To znači da popularna Čuka neće igrati Evropu ove sezone, a priliku da se plasira u grupnu fazu Lige konferencija ekipa koju sa klupe vodi Miloš Milojević imaće najverovatnije protiv Bazela.
Srpski klub nije dobro počeo meč, pa je Hamarbi ne samo uspeo da nadoknadi minus iz prvog meča u prvom poluvremenu, već da i dođe do rezultata koji ih vodi dalje.
Nada Čukaričkog vratila se u 64. minutu kada je mrežu protivnika zatresao Nidaje, ali je ubrzo usledio hladan tuš od dva gola u pet minuta.