Fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija

Bez pobednika – Partizan oštećen u Rusiji!

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno, 1:1, na gostovanju protiv Sočija u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.
Izabranici Aleksandra Stanojevića ne mogu u potpunosti da budu zadovoljni rezultatom jer su u 66. minutu primili gol iz penala posle velike greške pomoćnog sudije.
Vujačić je srušio igrača Sočija, ali kontakt se desio van 16 metara. Linijski arbitar signalizirao je glavnom da se radi o penalu i Moldavac Muntean je pokazao na belu tačku. Noboa je pogodio i crno-beli su bili u zaostatku.
Gol nije poremetio ekipu iz Humske i u roku od šest minuta stigli su do izjednačenja. Lazar Marković poslao je sjajnu loptu u kazneni gde je bio Rikardo koji je rutinski sproveo loptu iza leđa golmana Sočija.
Do kraja utakmice nije bilo golova, ekipe nisu rizikovale i na semaforu je ostalo 1:1. Revanš utakmica igra se za nedelju dana u Beogradu.
Partizan je odlično otvorio utakmicu, već u drugom minutu Marković je pogodio prečku i činilo se da će crno-beli nastaviti u istom ritmu.
Ipak, to se nije dogodilo. U nastavku poluvremena nismo videli mnogo fudbala, igralo se u sporom tempu, a najbolju šansu propustio je Tarakov u 17. minutu. Na poluvreme se otišlo bez golova.
Ni drugo poluvreme nije obećavalo, kao da su ekipe bile zadovoljne sa 1:1, ali onda se desila velika greška i utakmica je otvorena.
Videli smo po gol Sočija i Partizana, i utakmica je završena 1:1.
19:57 05.08.2021
KRAJ!
Nerešeno! Revanš utakmica igra se za nedelju dana u Beogradu.
19:47 05.08.2021
87' – 1:1 – Jojić nije razumeo Rikarda
Pokušao je napadač Partizana da pronađe Jojića, ali ovaj ga nije razumeo i propala je šansa.
19:44 05.08.2021
84' – 1:1 – sigurna intervencija Popovića
Posle centaršuta iz slobodnog udarca, Popović je bez problema uhvatio loptu.
19:38 05.08.2021
78' – 1:1 – ulazimo u završnicu utakmice
19:32 05.08.2021
73' – 1:1 – izjednačenje!
Lazar Marković poslao je odličnu loptu na drugu stativu, tamo se nalazio Rikardo i rutinski je sproveo loptu u mrežu.
19:30 05.08.2021
70' – 1:0 – crno-beli i dalje pod utiskom
Mora Partizan što pre da se sabere da bi do kraja utakmice, minimum, došao do izjednačenja.
19:26 05.08.2021
66' – 1:0 – Partizan gubi u Rusiji
Gol sa bele tačke postigao je Noboa. Ali, i dalje su svi pod utiskom da je za kontakt van 16 metara dosuđen jedaneasterac.
19:24 05.08.2021
64' – 0:0 – penal za Soči!
Partizan je oštećen! Kontakt između Vujačića i igrača Sočija desio se van 16 metara.
19:20 05.08.2021
60' – 0:0 – Popović se požalio na povredu
Na sreću nije ozbiljnije.
19:16 05.08.2021
55' – 0:0 – mirno u drugom poluvremenu
Igra se tako kao da su obe ekipe zadovoljne sa 0:0...
19:09 05.08.2021
49' – 0:0 – šansa za Partizan!
Traže crno-beli penal, ali ništa od toga. Natho je centrirao, šutirao je Saničanin, ali je lopta pogodila u grudi igrača Sočija.
19:05 05.08.2021
46' – 0:0 – počelo je drugo poluvreme!
18:49 05.08.2021
45' – 0:0 – kraj prvog poluvremena
18:44 05.08.2021
42' – 0:0 – Partizan se brani
Soči ima inicijativu i pokušava da stvori šansu ispred gola Partizana. Crno-beli uspešno se brane.
18:37 05.08.2021
35' – 0:0 – Partizan bezopasan u ovom delu meča
Dugo crno-beli nisu stvorili konkretnu šansu. Dobro su krenuli, ali su stali sredinom poluvremena.
18:27 05.08.2021
26' – 0:0 – stativa Dugandžića
Poslao je centaršut, ali lopta je imala takav pravac da je umalo završila u golu. Pogodio je stativu i Partizan je imao sreću.
18:21 05.08.2021
20' – 0:0 – šansa za Partizan!
Rikardo je centrirao, a Pantić nije uspeo da zahvati loptu.
18:18 05.08.2021
17' – 0:0 – stopostotna šansa za Soči!
Mnogo prostora imao je Tarakov. Prevario je Živković, uputio udarac, a Popović je ponovo sjajno reagovao!
18:16 05.08.2021
16' – 0:0 – inicijativa Partizana
Crno-beli imaju više loptu u nogama i iz pozicione igre pokušavaju da stvore šansu.
18:13 05.08.2021
12' – 0:0 – solidan pokušaj Sočija
Calagov je šutirao pod prečku, ali je Popović bio smiren i rutinski je odbranio.