Partizan remizirao sa šampionom Slovenije /video/

© Foto : FK PartizanFudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 26.06.2021
Fudbaleri Partizana odigrali su prvu utakmicu na pripremama u Sloveniji i upisali su nerešeni rezultat u duelu sa šampionom te zemlje, ekipom Mure – 2:2.
Slovenački tim je imao dva gola prednosti na poluvremenu, pogotke su postizali Luka Bobičanec i Tomi Horvat.
Domaća ekipa je imala mnoštvo šansi u prvom poluvremenu, ali je Partizan uspeo da spreči katastrofu.
Potpuna promena se desila u nastavku, na isteku prvog sata igre Nemanja Jović je volejem zakucao loptu u mrežu, a novopečeni reprezentativac Srbije je u završnici duela i drugi put upisao svoje ime na listu strelaca, posle dodavanja Bibrasa Natha.
Partizan sledeću utakmicu na pripremama igra protiv Kopra, a potom protiv Krakovije.
Poslednji rival će biti ekipa Rostova, a 9. jula ekspedicija se vraća u Beograd.