Partizan rutinski pobedio Voždovac /video/

© Foto : FK PartizanFK Partizan
FK Partizan - Sputnik Srbija, 1920, 15.05.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac 3:0 u 37. kolu Superlige Srbije. Izabranici Aleksandra Stanojevića odigrali su dobar meč i rutinski su došli do 31. pobede u sezoni.
Crno-beli ušli su u meč kao veliki favoriti i opravdali su takvu ulogu. Otpor protivnika slomili su u drugom poluvremenu, tačnije u poslednjih dvadeset minuta kada su postigli dva od tri gola.
Ekipa iz Humske do prednosti je došla u 21. minutu. Bogdanović je loše reagovao i Partizan autogolom poveo, 1:0.
Do kraja prvog poluvremena nije bilo više prilika, te se na petnaestominutnu pauzu otišlo sa minimalnih 1:0 crno-belih.
Partizan je u nastavku želeo da reši pitanje pobednika i da sa eventualnim golom ili dva, privede utakmicu kraju.
Štulić je u 63. minutu pogodio prečku, a u 73. Jović je duplirao prednost ekipe Aleksandra Stanojevića.
Natho je odradio veći deo posla, a Jović je pretvorio stopostotnu šansu u gol.
Šest minuta kasnije Natho je postavio konačnih 3:0.
Iskusni igrač Partizana glavom je poslao loptu iza leđa golmana Voždovca.