00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
VESTI (repriza)
16:30
30 min
SPUTNJIK SPORT
07:00
30 min
SPUTNJIK INTERVJU
Gorana Radovanović - „Inženjerka godine“ u Srbiji
16:00
30 min
VESTI (repriza)
Brisel pokušava da otvori novi front u Evropi
16:30
30 min
SVET SA SPUTNJIKOM
Dan kad su nemački nacisti krenuli u pohod na istok – ko je izvukao pouke, a ko nije
17:00
60 min
DOK ANĐELI SPAVAJU
Mati Zlata Pantelić: Sve sam te srcem shvatio
20:00
60 min
JučeDanas
Na programu
Reemiteri
Studio B99,1 MHz, 100,8 MHz i 105,4 MHz
Radio Novosti104,7 MHz FM
Ostali reemiteri

„Pridržavajte se mera ili će biti sve gore“: Iz Arene apeluju na građane

Pratite nas
Koordinator privremene bolnice u beogradskoj Štark Areni Vlado Batnožić izjavio je da je u toj ustanovi "konstantan priliv pacijenata", tako da je juče i noćas primljeno 39 a otpušteno 18, kao i da je tu trenutno 386 pacijenata.

„Ranije smo primali po deset, 20 pacijenata dnevno. Pre su bili i lakši pacijenti, sada su srednje teški i teški“, rekao je Batnožić za Radio televiziju Srbije, navodeći da je trenutno na kiseoniku 306 pacijenata.

Prema njegovim rečima, ranije su u toj bolnici trošili sedam tona kiseonika na deset do 15 dana a sada „sipaju“ na tri dana tu istu količinu.

Kako je rekao, pacijenti se obično ne sećaju gde su se zarazili, „ali mlađa populacija navodi da je bila u restoranima, kafićima, klubovima, neki su sa skijališta dolazili“.

„Molim da se svi pridržavaju mera koje je propisao Krizni štab za borbu protiv korone ili će biti sve gore“, upozorio je Batnožić.
Sve vesti
0
Da biste učestvovali u diskusiji
izvršite autorizaciju ili registraciju
loader
Ćaskanje
Zagolovok otkrыvaemogo materiala