Srbi se pitali za sve u meču Serije A /video/

© AP Photo / Alfredo FalconeSergej Milinković-Savić, desno, proslavlja gol protiv Sasuola
Sergej Milinković-Savić, desno, proslavlja gol protiv Sasuola - Sputnik Srbija
Tri fudbalera iz Srbije bila su ključni deo utakmice Serije A između Lacija i Sasuola.

Lacio je u 19. kolu Serije A pobedio Sasuolo na domaćem terenu, rezultatom 2:1.

Laciju je to bila četvrta pobeda u nizu, kojom se približio jednom od mesta koja vode u Evropu, a ujedno i udaljio od devetoplasiranog Sasuola.

Iako su na kraju izgubili, gosti su postigli prvi gol na utakmici, kada je srpski reprezentativac Filip Đuričić u šestom minutu uposlio Frančeska Kaputa.

Taj gol pogledajte OVDE.

Lacio je oko 20 minuta čekao na izjednačenje, a strelac gola bio je Srbin u nebesko plavom dresu – Sergej Milinković-Savić.

Član Orlova je najviše skočio u kaznenom prostoru protivnika i glavom matirao golmana gostiju.

Na gol odluke čekalo se sve do 71. minuta, kada je italijanski napadač Ćiro Imobile postavio rezultat na, ispostavilo se, konačnih 2:1.

Avion koji se srušio na poletanju iz Minhena, u kojem su bili članovi Mančester junajteda - Sputnik Srbija
Nova katastrofa podsetila na „Bezbijeve bebe“ – i mnoge druge /foto, video/

Asistent kod tog gola bio je srpski fudbaler koji nastupa za reprezentaciju Crne GoreAdam Marušić.

Dvadesetosmogodišnjak iz Beograda je sjajno probio po levom boku, a onda izuzetno preciznim centaršutom značajno olakšao posao Imobileu u završnici.