Tadić i Sergej – magična levica i „bocka“ kao iz Norveške /video/

© Sputnik / Vitaliй Belousov / Uđi u bazu fotografijaTadić i Milinković-Savić
Tadić i Milinković-Savić - Sputnik Srbija
Dušan Tadić i Sergej Milinković-Savić, reprezentativci Srbije, upisali su asistencije u utakmicama svojih timova.

Zamenik kapitena srpskog tima, lider Ajaksa, bio je sjajan u utakmici protiv PSV, ali njegova ekipa nije uspela da ostvari trijumf.

Utakmica 15. kola Eredivizije je završena rezultatom 2:2, a Tadić je u 40. minutu asistirao za gol Kvinsiju Promsu.

​Više sreće je imao Tadićev mlađi kolega – Sergejev Lacio je pobedio ekipu Parme sa 2:0, na gostujućem terenu.

Milinković-Savić je asistenciju upisao u 67. minutu, briljantno je „bocnuo“ loptu ispred čuvara mreže rivala i uposlio Felipea Kaiseda.

Sergejev potez je podsetio na njegovu magičnu predstavu iz Osla i duela Srbije i Norveške u polufinalu baraža plej-ofa za plasman na Evropsko prvenstvo.

​► Kad iz Mančestera pozove Nemanja Matić...

► Da li je Zvezda dorasla izazovu koji je pred njom?