Partizan „potopio“ njegov bivši igrač – Zvezda ide u finale

© Flickr / Geoff ClarkLopta za vaterpolo - ilustracija
Lopta za vaterpolo - ilustracija - Sputnik Srbija
Vaterpolisti Crvene zvezde su pobedili Partizan sa 9:7 i plasirali se u finale Kupa Srbije.

Utakmica je bila u egalu tokom prvog poluvremena, ali je Zvezda na odmor otišla sa golom prednosti.

Crveno-belima je kapital pred veliki odmor doneo Gavril Subotić, nekadašnji vaterpolista Partizana.

U nastavku je Zvezda napravila seriju 3:0, Partizan je pokušao da smanji zaostatak, ali na kraju nije imao snage za potpuni povratak u duel.

Subotić je bio briljantan sa šest golova u redovima Zvezde, dok je na drugoj strani bolji od ostalih bio Andrej Barać sa četiri pogotka.

Zvezda će se za trofej šampiona Kupa Srbije boriti sa pobednikom iz duela ekipa Novog Beograda i Radničkog iz Kragujevca.