Vlahović ponovo strelac – Fiorentina bez pobede skoro dva meseca

© AP Photo / Jennifer LorenziniDušan Vlahović, Fiorentina
Dušan Vlahović, Fiorentina - Sputnik Srbija
Dušan Vlahović, fudbaler Fiorentine, postigao je drugi gol u tri dana za ekipu iz Firence.

Talentovani srpski napadač pogodio je na meču protiv Verone koji je završen rezultatom 1:1.

Gosti, za koje je igrao reprezentativac Srbije Darko Lazović, poveli su u osmom minutu preko Velosa. On je sa bele tačke savladao Dragovskog.

Do izjednačenja se nije čekalo dugo. Ovoga puta arbitar Fornea pokazao je na penal za Violu. Isti je realizovao upravo Dušan Vlahović.

Do kraja meča rezultat na semaforu se nije menjao, te su Fiorentina i Verona podelile bodove. Vlahović je odigrao svih devedeset minuta, baš kao i Nikola Milenković, dok je Lazović na terenu bio do 70. minuta.

Fiorentina je 17. sa 11 bodova, dok je Verona sedma sa 20.

Ekipa iz Firence u Seriji A ne zna za pobedu od 25. oktobra kada su savladali Udineze.