Bolonja promašila penal u 96. minutu; Mihajlović: Poslednji put je šutnuo

© AP Photo / Massimo PaoloneSiniša Mihajlović
Siniša Mihajlović - Sputnik Srbija
Siniša Mihajlović, trener Bolonje, rekao je da Musa Barov više neće šutirati penale nakon što je promašio udarac sa bele tačke u 96. minutu meča sa Specijom.

Bolonja je imala veliku šansu da u šestom minutu nadoknade drugog poluvremana dođe do sva tri boda međutim, napadač Musa Varov nije uspeo da realizuje penal.

Fudbaler iz Gambije želeo je da bude apsolutni heroj pošto je samo četiri minuta kasnije pogodio za 2:2. Međutim, golman ga je pročitao, a potom ni posle odbitka nije uspeo da zatrese mrežu.

„Ovo je poslednji penal da je Musa šutnuo. Drugi put ove sezone je promašio“, rekao je Mihajlović posle meča.

Zanimljivo ovo je bio prvi remi Bolonje u Seriji A od početka sezone.

„Uglavnom dam fudbalerima drugu šansu nakon što promaše jedaneasterac, ali već dva nije realizovao i moraću da pronađem drugog izvođača“, dodao je srpski trener.

Bolonja ove sezone igra sa slabo, na dvanaest mečeva ima svega 13 bodova i bliža je zoni ispadanja nego pozicijama koje vode u Evropu. Na poslednja tri meča ne zna za pobedu i Mihajlović će brzo morati da podigne ekipu.