00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
OD ČETVRTKA DO ČETVRTKA
17:00
60 min
MILJANOV KORNER
20:00
60 min
ORBITA KULTURE
10:00
120 min
DOK ANĐELI SPAVAJU
Mati Zlata Pantelić: Sve sam te srcem shvatio
16:00
60 min
SPUTNJIK INTERVJU
Poetika književnog dela Gorana Petrovića: frankofona recepcija i evropski kontekst
17:00
30 min
ENERGIJA SPUTNJIKA
Da li je Evropski sud imun na EU koju je tužila švajcarska kompanija „Severni tok 2“
17:30
30 min
JučeDanas
Na programu
Reemiteri
Studio B99,1 MHz, 100,8 MHz i 105,4 MHz
Radio Novosti104,7 MHz FM
Ostali reemiteri

Novak Đoković: Žao mi je zbog Crne Gore

Pratite nas
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio da mu je žao jer se turnir „Adrija tur“ neće igrati u Crnoj Gori.

„Žao mi je, toliko familije imam tamo, shvatam Crnu Goru kao svoj dom. Sve smo pokušali, ali granice još uvek nisu otvorene i mi nemamo vremena da organizujemo sve. Nismo više mogli da čekamo“, rekao je Đoković posle meča za „SportKlub“.

Turnir u Crnoj Gori trebalo je da se održi 27. i 28. juna, ali srpski građani neće moći da ulaze u tu zemlju odlukom vlade Crne Gore.

„Ta treća nedelja je sada pod znakom pitanja, pa ćemo videti. Sve je blizu, ne znam šta ćemo raditi sa tim trećim vikendom. Za sada ostaje da ćemo igrati u Zadru, Sarajevu i Banjaluci“, istakao je Đoković, prenosi Tanjug.

Pročitajte još:

Sve vesti
0
Da biste učestvovali u diskusiji
izvršite autorizaciju ili registraciju
loader
Ćaskanje
Zagolovok otkrыvaemogo materiala