Ništa od Zvezdinog evropskog proleća

© AP Photo / Petros GiannakourisMasuras i Tomane u akciji
Masuras i Tomane u akciji - Sputnik Srbija
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na gostovanju u Atini od Olimpijakosa sa 1:0 u meču poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona. Srpski predstavnik je porazom ostao bez treće pozicije Grupe B i plasmana u nokaut fazu Lige Evrope.

Zvezdi je odgovarao nerešen rezultat i imali su ga sve do 87. minuta, kada je kardinalnu grešku napravio rezervista Žander.

Momak koji je pet minuta ranije ušao umesto Rodića neprirodno je postavio ruku kod intervencije koja je trebalo da prođe bez komplikacija i doneo penal domaćinu koji je realizovao El Arabi.

Utakmicu je obeležio i veliki broj prilika za Olimpijakos, ali i promašen penal Tomanea u 44. minutu kojim je Zvezda mogla da praktično obezbedi treće mesto i Ligu Evrope, javio je B92.