© REUTERS / Stevo VasiljevicFudbaler Srbije Aleksandar Mitrović
Fudbaler Srbije Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija
Reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru u Podgorici sa 2-0.

Fudbalske reprezentacije Srbije i Crne Gore igraju u Podgorici prvi istorijski meč, u 3. kolu Lige nacija. Srbija je sada na prvom mestu grupe 4.

Srbija je povela u 18. minutu golom Mitrovića iz jedanaesterca. Penal je dosuđen nakon što je Stojković srušio Rodića. Mitrović je postigao gol i u 81. minutu, kada je Srbija povela 2-0.

Najbolja šansa za Crnu Goru bio je udarac Bećiraja sa 18 metara, malo pored desne stative gola Dmitrovića.