Svetsko prvenstvo u fudbalu – Katar 2022

Grupa A
  • Grupa AStadion Bajt
    20.11
    17:00
    Katar
    Ekvador
    0
    2
  • Grupa AStadion Tumama
    21.11
    17:00
    Senegal
    Holandija
    0
    2
  • Grupa AStadion Tumama
    25.11
    14:00
    Katar
    Senegal
    1
    3
  • Grupa AMeđunarodni stadion Halifa
    25.11
    17:00
    Holandija
    Ekvador
    1
    1
  • Grupa AStadion Bajt
    29.11
    16:00
    Holandija
    Katar
    2
    0
  • Grupa AMeđunarodni stadion Halifa
    29.11
    16:00
    Ekvador
    Senegal
    1
    2
  • Grupa B
  • Grupa BMeđunarodni stadion Halifa
    21.11
    14:00
    Engleska
    Iran
    6
    2
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    21.11
    20:00
    SAD
    Vels
    1
    1
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    25.11
    11:00
    Vels
    Iran
    0
    2
  • Grupa BStadion Bajt
    25.11
    20:00
    Engleska
    SAD
    0
    0
  • Grupa BStadion Tumama
    29.11
    20:00
    Iran
    SAD
    0
    1
  • Grupa BStadion Ahmed bin Ali
    29.11
    20:00
    Vels
    Engleska
    0
    3
  • Grupa C
  • Grupa CLusail ajkonik stadion
    22.11
    11:00
    Argentina
    Saudijska Arabija
    1
    2
  • Grupa CStadion 974
    22.11
    17:00
    Meksiko
    Poljska
    0
    0
  • Grupa CEdukejšn siti stadion
    26.11
    14:00
    Poljska
    Saudijska Arabija
    2
    0
  • Grupa CLusail ajkonik stadion
    26.11
    20:00
    Argentina
    Meksiko
    2
    0
  • Grupa CLusail ajkonik stadion
    30.11
    20:00
    Saudijska Arabija
    Meksiko
  • Grupa CStadion 974
    30.11
    20:00
    Poljska
    Argentina
  • Grupa D
  • Grupa DEdukejšn siti stadion
    22.11
    14:00
    Danska
    Tunis
    0
    0
  • Grupa DStadion Džanub
    22.11
    20:00
    Francuska
    Australija
    4
    1
  • Grupa DStadion Džanub
    26.11
    11:00
    Tunis
    Australija
    0
    1
  • Grupa DStadion 974
    26.11
    17:00
    Francuska
    Danska
    2
    1
  • Grupa DEdukejšn siti stadion
    30.11
    16:00
    Tunis
    Francuska
  • Grupa DStadion Džanub
    30.11
    16:00
    Australija
    Danska
  • Grupa E
  • Grupa EMeđunarodni stadion Halifa
    23.11
    14:00
    Nemačka
    Japan
    1
    2
  • Grupa EStadion Tumama
    23.11
    17:00
    Španija
    Kostarika
    7
    0
  • Grupa EStadion Ahmed bin Ali
    27.11
    11:00
    Japan
    Kostarika
    0
    1
  • Grupa EStadion Bajt
    27.11
    20:00
    Španija
    Nemačka
    1
    1
  • Grupa EStadion Bajt
    01.12
    20:00
    Kostarika
    Nemačka
  • Grupa EMeđunarodni stadion Halifa
    01.12
    20:00
    Japan
    Španija
  • Grupa F
  • Grupa FStadion Bajt
    23.11
    11:00
    Maroko
    Hrvatska
    0
    0
  • Grupa FStadion Ahmed bin Ali
    23.11
    20:00
    Belgija
    Kanada
    1
    0
  • Grupa FStadion Tumama
    27.11
    14:00
    Belgija
    Maroko
    0
    2
  • Grupa FMeđunarodni stadion Halifa
    27.11
    17:00
    Hrvatska
    Kanada
    4
    1
  • Grupa FStadion Ahmed bin Ali
    01.12
    16:00
    Hrvatska
    Belgija
  • Grupa FStadion Tumama
    01.12
    16:00
    Kanada
    Maroko
  • Grupa G
  • Grupa GStadion Džanub
    24.11
    11:00
    Švajcarska
    Kamerun
    1
    0
  • Grupa GLusail ajkonik stadion
    24.11
    20:00
    Brazil
    Srbija
    2
    0
  • Grupa GStadion Džanub
    28.11
    11:00
    Kamerun
    Srbija
    3
    3
  • Grupa GStadion 974
    28.11
    17:00
    Brazil
    Švajcarska
    1
    0
  • Grupa GStadion 974
    02.12
    20:00
    Srbija
    Švajcarska
  • Grupa GLusail ajkonik stadion
    02.12
    20:00
    Kamerun
    Brazil
  • Grupa H
  • Grupa HEdukejšn siti stadion
    24.11
    14:00
    Urugvaj
    Južna Koreja
    0
    0
  • Grupa HStadion 974
    24.11
    17:00
    Portugalija
    Gana
    3
    2
  • Grupa HEdukejšn siti stadion
    28.11
    14:00
    Južna Koreja
    Gana
    2
    3
  • Grupa HLusail ajkonik stadion
    28.11
    20:00
    Portugalija
    Urugvaj
    2
    0
  • Grupa HStadion Džanub
    02.12
    16:00
    Gana
    Urugvaj
  • Grupa HEdukejšn siti stadion
    02.12
    16:00
    Južna Koreja
    Portugalija
  • Osmina finala
  • Osmina finalaMeđunarodni stadion Halifa
    03.12
    16:00
    Holandija
    SAD
  • Osmina finalaStadion Ahmed bin Ali
    03.12
    20:00
    1C
    2D
  • Osmina finalaStadion Tumama
    04.12
    16:00
    1D
    2C
  • Osmina finalaStadion Bajt
    04.12
    20:00
    Engleska
    Senegal
  • Osmina finalaStadion Džanub
    05.12
    16:00
    1E
    2F
  • Osmina finalaStadion 974
    05.12
    20:00
    1G
    2H
  • Osmina finalaEdukejšn siti stadion
    06.12
    16:00
    1F
    2E
  • Osmina finalaLusail ajkonik stadion
    06.12
    20:00
    1H
    2G
  • Četvrtfinale
  • ČetvrtfinaleEdukejšn siti stadion
    09.12
    16:00
    Winner 1E/2F
    Winner 1G/2H
  • ČetvrtfinaleLusail ajkonik stadion
    09.12
    20:00
    Netherlands/USA
    Winner 1C/2D
  • ČetvrtfinaleStadion Tumama
    10.12
    16:00
    Winner 1F/2E
    Winner 1H/2G
  • ČetvrtfinaleStadion Bajt
    10.12
    20:00
    England/Senegal
    Winner 1D/2C
  • Polufinale
  • PolufinaleStadion Bajt
    13.12
    20:00
    Winner QF 1
    Winner QF 2
  • PolufinaleLusail ajkonik stadion
    14.12
    20:00
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • Utakmica za 3. mesto
  • Utakmica za 3. mestoMeđunarodni stadion Halifa
    17.12
    16:00
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • Finale
  • FinaleLusail ajkonik stadion
    18.12
    16:00
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • Sve vesti
    0
    Da biste učestvovali u diskusiji
    izvršite autorizaciju ili registraciju
    loader
    Ćaskanje
    Zagolovok otkrыvaemogo materiala