Spektakl u Zaječaru! /video/

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 28.09.2024
Fudbaleri OFK Beograda i IMT priredili su pravi spektakl na gradskom stadionu u Zaječaru u okviru desetog kola Superlige Srbije.
OFK Beograd, koji kao domaćin igra u Zaječaru, slavio je sa 4:3, čime je zadržao drugu poziciju na tabeli sa 22 poena, iza vodeće Crvene zvezde.
Gosti su najavili spektakl u 16. minutu kada je Do Kouto postigao prvi gol, ali su „domaći“ do poluvremena preokrenuli.
Najpre je Mituljikić u 37. minutu izjednačio, a u trećem minutu nadoknade vremena preokret je doneo Vukićević.
Rapsodija OFK Beograda nastavljena je u drugom poluvremenu sa dva gola Vlajtera u 58. i 69. minutu.
Iznenađenje je IMT najavio u 73. minutu kada je Krstić smanjio, a u 76. je penal realizovao Kurt čime je i postavio konačnih 4:3 za OFK Beograd.