Mančester junajtedu „otpadaju delovi“

Mančester junajted doživeo je pravu katastrofu na gostovanju Brentfordu jer već na poluvremenu gubio sa čak 4:0, a na kraju se to ispostavio kao konačni rezultat. Možemo da kažemo da se Crveni đavoli igraju sa renomeom kluba.Posle poraza od Brajtona, sada je Mančester izgubio i od Brentforda i ima nula bodova iz prva dva kola.
Sputnik
Prvi gol pao je u 10. minutu kada je prvo Kristijano Ronaldo pogrešio, a ona je posle šuta Dasilve lopta milila po zemlji i prošla De Hei kroz ruke.
Posle toga je usledila katastrofa, pa je golovima Jensena u 18, Mija u 30. i Mbeuma u 35. Brentford poveo sa 4:0 i bacio je velikana u pravi ambis.
Videćemo da li će ekipa Erika ten Haga uspeti da se izvuče iz ovako teške situacije do kraja sezone.
Nije ni počela pošteno, a Mančester je već u ogromnim problemima.
U drugom poluvremenu barem Đavoli nisu primili gol, ali nisu uspeli ni da zatresu mrežu domaćina.