Sergej strelac, Mitrović promašio penal u rapsodiji Al Hilala

Sergej Milinković-Savić postigao je vodeći gol za Al Hilal na gostovanju katarskom Al Rajanu na premijeri azijske Lige šampiona . Al Hilal je slavio rezultatom 3:1, a Aleksandar Mitrović promašio je penal sredinom drugog poluvremena.
Sputnik
Silovito je četa Žorža Žesusa otvorila novu sezonu Lige šampiona Azije, pošto je već posle 15 minuta mrežu domaćina glavom zatresao Sergej Milinković-Savić.
Srpski vezista pogodio je na asistenciju Brazilca Malkoma posle savršenog centaršuta levom nogom.
Prednost Al Hilala duplirao je Žoao Kanselo u 42, da bi samo 120 sekundi kasnije Markos Leonardo postigao i treći pogodak.
Nije se predavao Al Rajan, koji je na startu drugog poluvrema postigao pogodak.
Aleksandar Mitrović propustio je priliku da se upiše u strelce, nakon što je uu 71. minutu preuzeo odgovornost i bio neprecizan sa 11 metara.
Ispostaviće se da je to bio konačan rezultat susreta odigranom u Kataru.
Kraj agonije i povratak Izraelca: „Spreman sam"