Ubedljiva pobeda Rusije

Fudbalska reprezentacija Rusije pobedila je selekciju Vijetnama u prijateljskoj utakmici u Hanoju.
Sputnik
Vijetnam kao domaćin nije bio dorastao protivnik Zbornaji, gosti su slavili trijumf od 3:0 (1:0).
Istakao se debitant Tamerlan Musajev, fudbaler CSKA iz Moksve, kluba koji vodi srpski trener Marko Nikolić.
Musajev je najpre u 24. minutu asistirao Daleru Kuzajevu, igrača francuskog Avra, da bi u 77. minutu i sam zatresao mrežu domaće selekcije za konačnih 3:0.
Pre toga reprezentativac Vijetnama Vu Van Tanh je u 61. minutu postigao autogol.
Ovo je bio treći prijateljski meč za selekciju Valerija Karpina u 2024. godini i treća ubedljiva pobeda. Pre toga su sa po 4:0 savladali Srbiju u Moskvi i Belorusiju u Minsku.