Babić postigao gol u Rusiji – Stanković ponosno gledao majstoriju /video/

Srđan Babić, srpski fudbaler, postigao je gol za Spartak u meču protiv Fakela u okviru petog kola ruske Premijer lige i tako obradovao trenera Dejana Stankovića koji mu je aplaudirao zbog maestralnog poteza.
Sputnik
Fudbaleri Spartaka iz Moskve poveli su već u trećem minutu golom Ugaldea, da bi prednost uvećali samo nekoliko minuta kasnije kada je mrežu zatresao Srđan Babić.
U šestom minutu meča srpski fudbaler odlično je ispratio korner saigrača i loptu polu-volejem poslao pravo u gol za vođstvo od 2:0.
Babiću je ovo drugi gol u sezoni, a prethodni je postigao u meču protiv Himkija.
Fudbaleri Spartaka na kraju su upisali ubedljivu pobedu koju je u 60. minutu sa bele tačke zapečatio Barko.
Posle poraza u prvom kolu Spartak je upisao dve pobede i jedan remi, kao i jednu pobedu u Kupu.
U petom kolu ruske Premijer lige sastali su se i CSKA koji predvodi Marko Nikolić i Lokomotiva, a u moskovskom derbiju Lokomotiva je slavial rezultatom 1:0.
Nižnji čiji je trener Saša Ilić poražen je od Krasnodara rezultatom 2:1.