Jović zatresao mrežu Barselone /video/

Luka Jović, srpski fudbaler, postigao je gol za Milan u prijateljskom meču protiv Barselone.
Sputnik
Uzbudljivu utakmicu priredili su fudbaleri Milana i Barselone u Baltimoru, a italijanski klub slavio je posle izvođenja penala 3:2.
Fudbalsku predstavu načeo je Luka Jović, srpski reprezentativac, koji je već u desetom minutu odigrao lepu akciju sa Kristijanom Pulišićem posle koje je zatresao mrežu Barselone.
Već pet minuta kasnije Pulišić je posle asistencije upisao i pogodak pa je tako Milan posle samo 15 minuta igre imao 2:0.
Barselona je do izjednačenja stigla zahvaljujući Robertu Levandovskom koji je najpre pogodio u 22. minutu, a potom i u 58. minutu igre.
Ako je suditi po pripremnim utakmicama Jović deluje spremno za narednu sezonu, a gol je samo dokaz da Paulu Foneski, novi trener Milana, ima razloga da zadrži srpskog napadača.
„Stenice, bubašvabe, miševi“: Policija užasnuta uslovima u Parizu