Zvezda rutinski pobedila Lučance za jesenju titulu /video/

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mladost iz Lučana sa 2:0 u okviru 18. kola Superlige. Meč odigran pred malim brojem gledalaca na stadionu "Rajko Mitić" rešili su golovima Katai u 14. i Ivanić u 78. minutu.
Sputnik
Nisu se navijači srpskog šampiona pomirili sa lošim izdanjem i ispadanjem iz Evrope, pa su tribine najvećeg srpskog stadiona ovog maglovitog popodneva bile prazne.
Nekoliko hiljada gledalaca ispratilo je novi trijumf ekipe Miloša Milojevića koja je imala lak zadatak i porazila skormni tim iz Lučana koji jedva da je zapretio.
Posle poništenog pogotka Bukarija u petom minutu zbog ofsajda, Zvezda je povela u 14. golom Kataija koji je bukvalno ugurao loptu u mrežu.
Bili su bolji crveno-beli u prvom delu, ali nisu uspevali da nađu taj drugi gol.
Posao im je bio olakšan početkom drugog dela kada je u 51. minutu isključen defanzivac gostiju Milošević zbog žestokog prekršaja nad Kangom, a tačku na meč i trijumf lidera Superlige stavio je Mirko Ivanić lepim pogotkom u 78. minutu.
Ovom pobedom, crveno-beli su dva kola pre kraja obezbedili jesenju titulu.