Orlići razbili vršnjake iz Hrvatske

Fudbalska reprezentacija Srbije do 19 godina pobedila je Hrvatsku 3:0 (1:0) u prijateljskoj utakmici.
Sputnik
OBAVEŠTENJE ZA SVE ČITAOCE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).

Mladi fudbaleri sastali su se u Staroj pazovi i Orlići su ostvarili ubedljiv trijumf protiv vršnjaka iz Hrvatske.
Srbiju su do pobede predvodili Uroš Kabić, Vladimir Miletić i Samed Baždar.
Mrežu protivnika naši igrači načeli su u 22. minutu kada je Kabić koji rutinski savladao golmana Hrvatske.
Do kraja poluvremena nije bilo golova, ali je u 33. minutu viđena žustra rasprava u kojoj je najdeblji kraj izvukao Kabić dobivši žuti karton.
Utakmica je ubrzo nastavljena i na petnaestominutnu pauzu otišlo se sa rezultatom 1:0.
U nastavku prijateljskog susreta Srbija je postigla još dva gola. Igrao se 66. minut kada je Miletić udvostručio prednost, a konačan rezultat postavio je Baždar u četvrtom minutu nadoknade.
Orliće kasnije u toku meseca očekuju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, a prvu utakmicu odigraće protiv Holandije 23. marta.