Partizan sa šest golova stigao do 13. pobede u nizu

© Foto : FK Partizan / Miroslav TodorovićFudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 26.02.2021
Fudbaleri Partizana su sa 6:0 pobedili Inđiju u 24. kolu Superlige Srbije i povisili su broj utakmica sa trijumfalnim ishodom na 13.

Crno-beli su se time približili Crvenoj zvezdi na tri boda zaostatka, ali veliki rival ima dve utakmice manje.

Takuma Asano, japanski ofanzivac, obeležio je utakmicu pošto je postigao jedan gol i upisao dve asistencije.

Partizan je poveo već u sedmom minutu, Ivan Obradović je iznudio penal, a siguran egzekutor je bio Bibras Natho.

Rezultat je dupliran u 41. minutu, Lazar Marković je bio precizan, dok se u nadoknadi vremena u strelce upisao i Miloš Jojić.

Asano je svoj drugi gol postigao u 51. minutu, u 79. je mladi Nemanja Jović povisio na 5:0, a konačan rezultat je postavio Igor Vujačić u 90. minutu.