Mihajlović zbog vređanja sudije isključen protiv Milana

© AP Photo / Massimo PaoloneSiniša Mihajlović
Siniša Mihajlović - Sputnik Srbija
Siniša Mihajlović, legendarni srpski fudbaler, dobio je crveni karton protiv Milana u utakmici 20. kola Serije A.

Trener Bolonje izgubio je živce u 55. minutu kada je arbitar Doveri pokazao drugi put na belu tačku.

Rosoneri“ imali su penal u 26. minutu koji nije uspeo da iskoristi Zlatan Ibrahimović, ali su iz iste akcije postigli gol pošto je Rebić iskoristio promašaj.

Inače, prema pisanju italijanskih medija, Mihajlović je pre nego što je Ibrahimović šutnuo penal vikao sa klupe: „Ne zna da šutira penale, budi miran“.

Zlatan je promašio penal što mu je čak četvrti neiskorišćeni udarac sa bele tačke ove sezone.

Na poluvremenu su gosti imali prednost, a u 55. je viđen novi jedaneasterac i to ponovo za Milan. Mihajlović je u tom trenutku rekao svašta sudiji koji mu je pokazao crveni karton.

Frenk Kesi je izveo penal i time je praktično utakmica bila rešena. Bolonja je preko Polija uspela da smanji na 1:2, ali to je bilo sve što smo videli od domaćeg tima.

Bolonja je nastavila sa lošim izdanjima protiv Milana, pošto u poslednjih deset imaju skor nula pobeda, jednog remija i čak devet poraza.

Ekipa Siniše Mihajlovića pretrpela je drugi poraz zaredom, dok se Milan vratio na put pobeda i sa nova tri boda došli su do ukupno 46.