Mitar ponovo trese i – „otresa“! /video/

© Sputnik / Lola ĐorđevićAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 03.05.2024
Aleksandar Mitrović, srpski fudbaler, ponovo trese mreže posle oporavka od povrede.
Mitrović je zaigrao za Al Hilal protiv Al Tavona u ligi Saudijske Arabije i postigao je gol u 40. minutu. Na kraju je njegov tim slavio sa 3:0.
Mitrović je „uklizao“ i glavom je zatresao mrežu, a potom je usledila urnebesna situacija.
Srpski fudbaler je „upleo“ golmana i defanzivca protivničkog tima koji su se sudarili, a potom je igrač Al Tavona pao na Mitrovića.
On kao da nije želeo da ustane sa Mitrovića, ali ga je srpski fudbaler „otresao“ i krenuo u slavlje.
Na 38 utakmica u sezoni za Al Hilal Mitrović je postigao fantastična 34 gola uz osam asistencija, propustio je sedam mečeva zbog povrede, a u ligi Saudijske Arabije na 23 duela u strelce se upisao 23 puta.
Zanimljivo je da je kod drugog gola Al Ahlija ponovo jedan od učesnika bio Srbin.
Sergej Milinković-Savić je asistirao do Abdulhamida u 70. minutu utakmice za 2:0. Na kraju je bilo 3:0, Al Šehiri je bio strelac trećeg gola.